Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartej w cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej
Akceptuj
Hurtownia Elektryczna Półtorak - Słubice
Hurtownia Elektryczna Półtorak - Słubice

Warunki gwarancji

UMOWA SPRZEDAŻY, REKLAMACJE, GWARANCJE, ZWROTY
Opublikowane na stronie sklepu on-Line informacje są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Za oświadczenie woli niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży uważa się przesłanie przez Zamawiającego Formularza Zamówienia do Sklepu on-Line. Za moment zawarcia umowy sprzedaży uważa się moment otrzymania przez Sklep on-Line potwierdzenia zamówienia od Zamawiającego.
W momencie odbioru zamówionego produktu Zamawiający ma prawo do sprawdzenia zawartości przesyłki, w obecności pracownika wydającego towar lub doręczyciela. Jeżeli przesyłka nie zawiera wskazanego w zamówieniu towaru, towar jest inny niż zamówiony lub towar jest uszkodzony, Zamawiający ma prawo nie odebrać towaru, o czym powinien niezwłocznie powiadomić Sklep on-Line, kontaktując się telefonicznie 957580755 lub e-mailem na adres: hurtownia@hurtowniapoltorak.pl
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie pisemnego protokołu uszkodzenia/rozbieżności zawartości przesyłki/, sporządzonego w momencie odbioru towaru w obecności dostarczyciela i potwierdzonego przez niego.
Jeżeli zakupiony towar posiada wady techniczne, należy go niezwłocznie odesłać lub zwrócić, koniecznie dołączając opis stwierdzonych wad oraz fakturę.
Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni, liczonych od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem, decyduje data stempla pocztowego.
W przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji z zamówienia Zamawiający powinien odesłać przesyłkę w terminie 10 dni od jej otrzymania. Przesyłka taka jest realizowana na koszt Zamawiającego.
Zwrot produktów dopuszczalny jest wyłącznie dla produktów nie posiadających śladów użytkowania.
Jeżeli wszystkie warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny produktów (zwrotowi nie podlegają koszty dostawy), nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przez Sprzedającego zwróconego towaru.
Projekt i wykonanie: makrostacja